Głośniki Dell soundbar [ZIKOM] [Lublin]

Głośniki Dell soundbar [ZIKOM] [Lublin]
30 zł €7 / $8
Tomasz Jastrzębski
Miasto: Lublin
Był online: 27 lis 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 31

Zamieszczono: 18 gru 2013

Opis towaru przez autora:

Witamy serdecznie,

Oferujemy Państwu głośniki Firmy DELL AS501 jako idelne rozwiązanie dla osób które posiadają ograniczone miejsce na biurku. Głośniki dzięki zaczepom można łatwo i szybko zarówno zamocować jak i zdemontować.

Oferowany towar jest używany w 100% sprawny.

Decydując się Państwo na te głośniki, otrzymujecie jakość, funkcjonalność w przystępnej cenie.

SPECYFIKACJA

Producent: DELL

Typ/model: AS501

Złącza/Wtyki: 1 x MiniJack (do karty muzycznej), 1 x zasilajace, 2 x MiniJack (słuchawki), 1 x cinch Sub Out

Moc wyjściowa: 2 x 5 Watt na kanał

Kolor obudowy: Srebrno - Czarna

Regulator siły dźwięku/wyłącznik: TAK

Głośniki pasują do większości monitorów Dell, można je zamocować do monitorów które posiadają zaczepy widoczne na zajęciach oraz gniazdo zasilania 12V (zaczepy takie i gniazda posiada 95% monitorów Dell)

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Na oferowany przez nas sprzęt udzielamy 12 MIESIĘCZNEJ GWARANCJI!!!!

Kupując u nas otrzymujesz gotowy sprzęt, z całym okablowaniem niezbędnym do jego uruchomienia - ponieważ Twoja wygoda i zadowolenie jest naszym priorytetem.

_

Wszystkie komputery,monitory,laptopy i drukarki są odnowione, przetestowane i gotowe do pracy. Jakość sprzętu, który proponujemy, potwierdzamy minimum 12 miesięczną gwarancją. Istnieje możliwość wystawienia faktury VAT.

_

Głównym celem firmy ZIKOM jest dystrybucja markowych komputerów, laptopów, monitorów oraz podzespołów w przystępnej cenie. Działamy na polskim rynku od 10 lat, a kluczem do osiągnięcia sukcesu jest zorientowanie na klienta i jego potrzeby ,oraz uczciwość w biznesie.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dobierając rozwiązania najlepsze dla jego potrzeb, co jest gwarancją zadowolenia i satysfakcji.

_

Zapraszamy do naszego sklepu w Lublinie, przy ulicy Rusałka 17 lok.3a, w którym można obejrzeć oferowane przez nas produkty, a znakomicie wyszkolona kadra na pewno odpowiednio pomoże w wyborze sprzętu.

Godziny otwarcia:

Poniedziałek - Piątek 10-17

Sobota 10-15