Ogłoszenie nie jest ważne

Głośniki M-Audio StudioPro 3 Odsłuchy Aktywne Monitory

240 zł €56 / $64

Promocja

Karol Sadurski
Miasto: Lublin
Był online: 26 wrz 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 30 sie 2013

Opis towaru przez autora:

Aktywne odsłuchy (para) z przeznaczeniem do studia nagrań, home recordingu czy po prostu jako dobry odsłuch do komputera. Kabel zasilający w zestawie, kabel łączący drugą z kolumn w zestawie, kolumna podpisana jako lewa ma pokrętło głośności i dwa wejścia chinch z tyłu (można zmienić końcówki chinchów i lewa będzie prawą - mi tak było wygodniej pod prawą rękę), ponadto z tyłu jest jeszcze przełącznik podbicia basów, a na przednim panelu mamy wyjście na słuchawki oraz dodatkowe wejście AUX (np. z mp3/telefonu/ipoda Na wtyczce jest jeszcze włącznik/wyłącznik z sieci (trzeszczał potencjometr ten od głośności z przodu i został wymieniony na taki co nie ma "klik-off" poniżej zera - ale oczywiście regulacja głośności do zera śmiga i nic już nie trzeszczy)

głośnik wysokotonowy: 1"

głośnik niskotonowy: 3,25"

waga pary: jakieś 5 kg

instrukcja w PDFie na stronie m-audio.com po wpisaniu "ProStudio 3"

Ostatnia znaleziona cena - Amazon.com: 144$ tj. po dzisiejszym kursie 463 zł - u mnie za 240 zł do małej negocjacji dla zdecydowanej osoby.

Jako ciekawostkę dodam, że są bardzo dobrze ekranowane np. w stosunku do marketowych głośników do kompa, które zbierają każde szukanie sieci/odbiór danych przez komórkę itd. Tutaj można komórkę położyć na kolumnie i nic (sprawdzone na 3 komórkach

Zdjęcie nie jest "real", ale wyglądają tak samo (obudowy są z matowego solidnego plastiku, więc nie ma jakichś większych rys czy coś Membrany osłonięte metalową siatką, więc też żaden "mundry" nie wciskał palcem ;)

Odbiór osobisty Lublin lub wysyłka kurierem GLS po wpłacie na konto 25zł Nie wysyłam za pobraniem ani pocztą.

Stan: Używane