Ogłoszenie nie jest ważne

Niania na godziny/ Animator na urodziny, wesela :))

Niania na godziny/ Animator na urodziny, wesela :))
8 zł €2 / $2
sakura25
Miasto: Lublin
Był online: 31 sie 2013
Ogłoszeń sprzedającego: 1

Zamieszczono: 31 sie 2013

Opis towaru przez autora:

Dzień dobry.

Jestem osobą odpowiedzialną, pogodną i niepalącą. Ukończyłam Ratownictwo Medyczne. Kontynuuję naukę na studiach pedagogicznych na KUL.

Łatwo nawiązuję kontakt z dziećmi. Chętnie zaopiekuję się niemowlętami jak i dziećmi starszymi. Mogę zaopiekować się również dzieckiem niepełnosprawnym. Ukończyłam rozszerzony kurs pierwszej pomocy, techniki BLS/AED, wychowawcy kolonijnego oraz animatora czasu wolnego - pedagogiki zabawy. Uczestniczyłam w warsztatach ze śmiechoterapii, arteterapii, choreoterapii oraz z technik mówienia. Umiem język migowy w stopniu podstawowym. Byłam wolontariuszką w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym na oddziale patologii niemowląt. Uczestniczyłam w organizacji imprez typu Mikołajki, Dzień Dziecka a także w zbiórkach pięniężnych na rzecz szpitala. Pracowałam jako wychowawca kolonijny oraz animator podczas ferii letnich oraz zimowych.

Jestem osobą aktywną, uwielbiam spacery i zabawy na świeżym powietrzu. W pracę z dziećmi wkładam całe swoje serce i zaangażowanie. Pragnę aktywnie uczestniczyć w rozwoju psychomotorycznym dziecka poprzez taniec, piosenki, wierszyki, zabawy plastyczne i ruchowe. Gram na keyboardzie.

Dołożę wszelkich starań żeby Państwa pociechy spędziły bezpiecznie i ciekawie czas podczas Państwa nieobecności. Uśmiech dziecka jest dla mnie nagrodą i motywacją do dalszej pracy.

Jestem zainteresowana opieką w niepełnym wymiarze godzin a także jednorazowo podczas wyjścia do kina, na zakupy, większej uroczystości rodzinnej czy załatwiania potrzebnych spraw. Zawsze wtedy kiedy nie możecie Państwo zabrać dziecka ze sobą.

Pozdrawiam :)